burç yorumları güncel blog
CLK GARAJ
güncel haberler
10 ay önce Ays0sm tarafından yazıldı, 859 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

2018 Ocak Ayı Burç Yorumları

Resmi Büyütmek için üzerine tıklayın...

Koç Burcu Ocak 2018 Burç Yorumu:

Koç burcu kadınları keyifli bir döneme girerek bütün dertlerini, kederlerini neşeye döküyorlar. 2018 Ocak ayında başlayan aşk hayatınızdaki gelişmeleri; iş hayatınıza dikkat ederek gelişmeleri bozmama ya özen göstermelisiniz. Ocak ayı burç yorumlarınıza göre eğlenceli güzel günler sizleri bekliyor. Koç burcundan olanlar 2018 yılı Ocak ayın da gerek aşk hayatı; gerekse iş hayatı bakımından pozitif bir döneme giriyor. Geçtiğimiz yılda koç burcu erkeklerinin çok çalışmaları gerekiyordu. Yorucu bir yılın ardından 2018’da ekinlerini biçebilecekler

Koç burcu burcluyorum.com yorumlarına göre 2018 Ocak Ayı bekarlar için adeta aşk dönemi başlangıcı gibi gözüküyor. Ocak ayı boyunca elinize geçen fırsatları sevgi selini aşka dönüştüreceksiniz. Bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Boğa Burcu Ocak 2018 Burç Yorumu:

İlgisi her zaman daha eğlenceli şeylere yönelik olan boğa burcu insanlar bu ayda ilgisini daha ciddi konulara yönlendirmeli. İş hayatınızı, sağlık ve hizmet alanlarına yönlendirmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Yalnız ilgilerinizi bu yöne yönlendireceksiniz diye de, hiç sevmediğiniz bir işi tercih etmeyin. Önceliklerinizi belirleyin ve burcunuz ile harmanlayıp ortaya bir sonuç çıkarmaya çalışın. Bu dönemde sizi neyin mutlu edeceğini, nerede çalışırken zevk alıp işinizi sevebileceğinizi düşünmeden sakın iş hayatına atılmayın. Genel olarak mutlu olacağınız kararlar alacaksınız ancak yanlış bir kararınızda tüm hayatınız bir anda kararabilir. Burada önemli olan yapacaklarınızı zevklerinize göre ve mantığınıza göre halletmeniz ve baştan savma iş yapmamanız.

İkizler Burcu Ocak 2018 Burç Yorumu:

ikizler burcu Ocak ayında hayatlarının dönüm noktasını yaşayacak. Hayatlarında daha ciddi olaylar olmasını isteyen ikizler burcu bireyler, hayatlarına yön verebilmek için daha ciddi olaylar ile uğraşmaya başlayacak. Hayatlarınız sorumluluklar ile zorlaşmaya başlayacak ancak bu sorumlulukları başarı ile devam ettirebileceksiniz. Artık başkalarının da sözlerini dikkate alacaksınız ve ‘’Bin bilsen de bir bilene danış.’’ atasözüne göre yaşamaya başlayacaksınız. Gençliğinizin baharındaysanız üzerinizdeki ergenlik kırıntılarını atacaksınız ve artık olgun bir birey olarak, olgun düşünce yapısına sahip olmaya başlayacaksınız. Daha önemlisi ise hem şimdi hem de gelecekte ki hayatınız için neye ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız ve ihtiyaçlarınızı giderebilmek için adımlar atacaksınız. Bu yıl sizin için yeni bir doğuştu, Ocak ayı ise olgunlaşma döneminiz olacak.

Yengeç Burcu Ocak 2018 Burç Yorumu:

Ocak ayında geri planda kalmanız sizin için çok büyük fırsatların kapısı olabilir. Bu aylarda kendinize zaman ayırarak ilgi duyduğunuz düşünce biçimleri üzerinde araştırmalara yapın ve kendinize bir amaç oluşturun. Dini, tasavvufi ya da felsefi alanlarda araştırmalar yapmanız hem olgunlaşmanızı hem de daha sağlıklı düşünmenizi sağlayacak. Bu konular ile sağladığınız olgunluğu diğer alanlara yönlendirerek başarılı bir iş alanı da oluşturabilirsiniz. Bu dönemlerde ailevi bağlar, ikili ilişkiler ve ticaret alanında sorumluluk almanız gerekebilir. Satürn’ün hareketleri bu alanlarda sorumluluklarınızı yerinize getirmenizi istermişçesine devam ediyor. Dikkat etmeniz gereken tek bir husus var. İkili ilişkilerde ve ailevi ilişkilerde dikkatli davranmak. Dikkatli davranmadığınız takdirde işler sarpa sarabilir.

Aslan Burcu Ocak 2018 Burç Yorumu:

Bu ayda yaşayacağınız olaylar sizi baya bir şaşırtacak. Hiç iyi olmadığınız akrabalarınız ve arkadaşlarınızla bir anda can ciğer olmaya başlayacaksınız ve bu adımlar hayatınızı iyi yönde etkileyecek. Bu gelişmeler olurken aynı zamanda arkadaş çevrenizi de gözden geçirip, şekillendirmeye başlayacaksınız. Kafanıza uymayan arkadaşlarınız ile yollarınızı ayıracaksınız ancak bu sizi üzmesin. Çünkü yolunuza yeni insanlar çıkacak ve onlarla ilişkilerinizi çok ileri seviyelere götürebileceksiniz.2018 Ocak ayı aslan burcu yorumlarına göre; Yollarınızı ayırdığınız arkadaşlarınızın aslında sizin için bir şey ifade etmediğinizi de bu yolla öğrenmiş olacaksınız ve yeni edindiğiniz arkadaşlarınızı daha iyi tanımak için uzun uğraşlarda bulunacaksınız. Bu yolda ilerlerken aile bağlarınız da oldukça gelişecek ve sevdiklerinizle mutlu bir yaşama doğru yol alacaksınız.

Başak Burcu Ocak 2018 Burç Yorumu:

Bulunduğunuz konumdan daha ileri bir seviyeye gelebilmek için birçok yenilik ile karşı karşıya olacaksınız. Amaçlarınız doğrultusunda yapmayacağınız şey kalmayacak e sonuçları sizi mutlu edecek. Ne kadar kötü sonuçla karşılaşsanız bile siz yapmanız gerekeni yaptınız ve tekrardan denememek için hiçbir nedeniniz yok. 2018 başak burcu yorumlarına bakılırsa bu ay sizin için çatışmalarla dolu geçecek, ancak bu çevrenizdekiler ile ilişkileriniz çok etkilemeyecek. Tartışmalar her ilişkinin sorumluluk gerektiren kısımlarıdır ve bu tartışmalar sırasında sakin olmayı başarmanız gerekiyor. Ayrıca maddi durumunuzda da bir dalgalanma olacak gibi gözüküyor. Bu ay birçok yönden dalgalanmalı geçecek ve maddi durumunuzu daha da arttırabilmek için bu dalgalanmalardan yararlanabilirsiniz. Paranın önem taşıdığı bir dönemden geçiyorsunuz ve zor duruma düşmemek için kendinizi fazla zorlamamanız gerekiyor.

Terazi Burcu Ocak 2018 Burç Yorumu:

Ocak ayında yapacağınız hareketler sizin çevre ile ilişkilerinizde belirleyici bir rol üstlenecek. Gerek aile ilişkileri olsun, gerek arkadaş ilişkileri olsun, gerekse aşk olsun atacağınız adımlar tüm hayatınıza etki edecek hareketler olacak. Evli değilseniz müjde! Yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Eğer evliyseniz, evlilik hayatınızda yeni sorumluluklar almaya hazır olun. Bebek gibi sevindirici bir haberle karşılaşabilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerde zorlu bir dönemden de geçecek olabilirsiniz.2018 Ocak Ayı İkizler Burcu Yorumlarına göre; İş yerinde patronunuzla, evde babanızla veya sevgilinizle, dışarıda arkadaşlarınız ile tartışmalara girebilirsiniz. Bu yüzden sakinliği elinizden bırakmamalısınız aksi takdirde pek iyi sonuçlar ile karşılaşmayabilirsiniz. Özellikle otorite konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz ve sizden üst mevkilerdeki insanlar ile kavgalar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Ocak 2018 Burç Yorumu:

2018 Ocak ayı akrep burcu aşk hayatınız harika gelişmelere sahne olacak. Aşka hiç bu kadar yaklaşmamız olduğunuzu hissedeceksiniz. Görünmeyen bir elin sizi desteklediğini hissedeceksiniz ve aşkla iç içe olduğunuz zamanlarda daha rahat olduğunuzu fark edeceksiniz. Sadece aşk alanında değil birçok alanda gelişmelere sahne olacak Ocak ayı, güzel bir hayatın adımlarını atmanız için yardımcı olacak gibi gözüküyor. Karşınıza çok güzel fırsatlar çıkacak; bunları değerlendirmeyi bilirseniz daha harika olaylar ile karşılaşmanız işten bile değil. Şu ana kadar hayatın hiç bu yüzünü görmemiş olmanız sizi biraz şaşırtabilir. Ancak bu şaşkınlığı üzerinizden en kısa sürede atıp fırsatları değerlendirmeyi bilmelisiniz. Tek dikkat etmeniz gereken bu ay içerisinde borç alıp, vermemeniz.

Yay Burcu Ocak 2018 Burç Yorumu:

Bu ay aklınıza gelen ve yapabileceğinizi düşündüğünüz tüm düşünceleri hayata geçirme vakti olacak. 12 yılda bir gelen ve önünüzdeki yıllarda hayatınıza etki edecek olayların bir göstergesi olan Jüpiter’in yardımları ile kafanızda kurduğunuz tüm projeleri hayata geçirebilmek için tüm olanaklarınızı kullanmaya çalışın.2018 Ocak ayı yay burcu yorumlarına göre; Tuttuğunuzu koparmaya çalışarak, bu yıl içerisinde en üst rütbelere çıkabilirsiniz. Ancak hayallerinizi yapabileceğiniz kadar yüksek tutun. Ç ok yüksek tuttuğunuz hayalleriniz gerçekleştiremezseniz, ne olduğunu anlamadan psikolojik sıkıntılara girebilirsiniz. Bu konuda problem yaşamamak için şu ana kadar yapabileceğinizi düşündüğünüz projeleri bir bir kontrol edin ve yapabileceğinizi düşündüğünüz projelerinizi zaman geçirmeden hayata geçirin. Bu kararlılığı ilişkilerinizde de kullanarak arkadaş ortamlarına da karışabilirsiniz.

Oğlak Burcu Ocak 2018 Burç Yorumu:

Bu ayda yaşayacağınız olaylar sizi baya bir şaşırtacak. Hiç iyi olmadığınız akrabalarınız ve arkadaşlarınızla bir anda can ciğer olmaya başlayacaksınız ve bu adımlar hayatınızı iyi yönde etkileyecek. Bu gelişmeler olurken aynı zamanda arkadaş çevrenizi de gözden geçirip, şekillendirmeye başlayacaksınız. Kafanıza uymayan arkadaşlarınız ile yollarınızı ayıracaksınız ancak bu sizi üzmesin. Çünkü yolunuza yeni insanlar çıkacak ve onlarla ilişkilerinizi çok ileri seviyelere götürebileceksiniz.2018 Ocak ayı oğlak burcu yorumlarına göre; Yollarınızı ayırdığınız arkadaşlarınızın aslında sizin için bir şey ifade etmediğinizi de bu yolla öğrenmiş olacaksınız ve yeni edindiğiniz arkadaşlarınızı daha iyi tanımak için uzun uğraşlarda bulunacaksınız. Bu yolda ilerlerken aile bağlarınız da oldukça gelişecek ve sevdiklerinizle mutlu bir yaşama doğru yol alacaksınız.

Kova Burcu Ocak 2018 Burç Yorumu:

Kapınızda yeni ilişkiler var ve bu ilişkileri doğru yönetebilmelisiniz. 2018 Ocak ayı kova burcu için yeni arkadaşlıklar, yeni dostlar, yeni iş arkadaşları derken sosyal yanlarınızı geliştirmeniz gerekebilir. Birçok insan ile iş birliği yapacaksınız ve arkadaş çevreniz bu dönem boyunca yardımlarını sizden esirgemeyecek. Durum böyle olunca arkanızda bir güç olduğunu bildiğiniz için dibi görünmeyen işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Bu durum sizin için hem iyi hem de kötü sonuçlar ile bitebilir. Bu konuda dikkatli olmanızda fayda var. Artan çevreniz ve dostluklarınız sayesinde yeni işler ile de karşılaşabilirsiniz. Ayrıca değerinizi, benliğinizi sorgulayacağınız bir dönem de sizi bekliyor. Atacağınız düzgün adımlar sayesinde daha oturmuş bir karakter ile yolunuza devam edebilirsiniz.

Balık Burcu Ocak 2018 Burç Yorumu:

2018 Ocak ayının en çok etkisi altına alacağı burçlardan biri balık burcu olacak. Genel olarak diğer insanlar ile eğlenmeyi çok seven balık burcunun artık ciddileşmeye ihtiyacı olduğunu bu ay daha açık bir şekilde görebiliriz. Ciddi ilişkiler, iş hayatında pozisyon değişikliği, riskli işlerden kaçınmak, evlilik hayatının getirdiği sorumlulukları almak yapmanız gereken değişikliklerden bir kaçı olacak. İleriye dönük yatırımlar yapmalı, sadece bugünü düşünerek yaşamaktan vazgeçmelisiniz. Özellikle paranızı çar çur etmek yerine biriktirirseniz ilerleyen zamanlarda daha rahat edeceksiniz. Arkadaş ortamında hesap ödemek için kendinizi öne atmayı bırakın ve maddi konularda biraz daha arka planda olmaya çalışın. Bu sayede Ocak ayında yaşayacağınız şeyler gelecekteki durumunuz hakkında bilgi verecek.

 

1 Ocak 2018 günlük burç yorumu,2 Ocak 2018 günlük burç yorumu,3 Ocak 2018 günlük burç yorumu,4 Ocak 2018 günlük burç yorumu,5 Ocak 2018 günlük burç yorumu,6 Ocak 2018 günlük burç yorumu,7 Ocak 2018 günlük burç yorumu,8 Ocak 2018 günlük burç yorumu,9 Ocak 2018 günlük burç yorumu,10 Ocak 2018 günlük burç yorumu,11 Ocak 2018 günlük burç yorumu,12 Ocak 2018 günlük burç yorumu,13 Ocak 2018 günlük burç yorumu,14 Ocak 2018 günlük burç yorumu,15 Ocak 2018 günlük burç yorumu,16 Ocak 2018 günlük burç yorumu,17 Ocak 2018 günlük burç yorumu,18 Ocak 2018 günlük burç yorumu,19 Ocak 2018 günlük burç yorumu,20 Ocak 2018 günlük burç yorumu,21 Ocak 2018 günlük burç yorumu,22 Ocak 2018 günlük burç yorumu,23 Ocak 2018 günlük burç yorumu,24 Ocak 2018 günlük burç yorumu,25 Ocak 2018 günlük burç yorumu,26 Ocak 2018 günlük burç yorumu,27 Ocak 2018 günlük burç yorumu,28 Ocak 2018 günlük burç yorumu, 29 Ocak 2018 günlük burç yorumu, 30 Ocak 2018 günlük burç yorumu, 31 Ocak 2018 günlük burç yorumu
Yazar : Ays0sm
Benzer Yazılar
18 temmuz 2017 Günlük Burç Yorumları Daha Detaylı Burç Yorumları için Tıklayın... 18 temmuz 2017 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut Uğurlu Gün ...
Daha Detaylı Burç Yorumları için Tıklayın... 13 Temmuz 2017 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut Uğurlu Gün : Salı Gökyüzü bugün işiniz...
Yorumlar


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.

Sitemap

Google Ping

Yeni Bölüm fragman