burç yorumları güncel blog
CLK GARAJ
güncel haberler
12 ay önce Ays0sm tarafından yazıldı, 293 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Adını Sen Koy 181. Bölüm Özeti – 2017-2018 Yeni Sezon Neler Olacak?

Resmi Büyütmek için üzerine tıklayın...

Adını Sen Koy 181. Bölüm Özeti – 2017-2018 Yeni Sezon Tüyoları, Adını Sen Koy 2. Sezon Tüyoları, Adını Sen Koy 2017-2018 Yeni Sezon Tüyoları- 181. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?, Adını Sen Koy 2017-2018 Yeni Sezon Tüyoları- Ne Zaman

Başlayacak?, Adını Sen Koy 2017-2018 Yeni Sezon Tüyoları-181. Bölüm İpuçları?
Adını Sen Koy 2. Sezon’da neler olacak?

Senaryo gereği Tahir Kervancıoğlu yani Ömer’in babası ile Hilmi Yılmaz’ın arasındaki en büyük sorun, Ömer’in annesine olan sevgisiydi.Alev’in Ömer tarafından aforoz edilmesi Alev’e zor günler yaşatacak. Şirketten uzaklaşması, bazı parasal sorunları yaşamasına sebep olacak gibi görünüyor.Muhtemelen yeni sezonda, Alev’in cd si gündemde olacak. Cd de neler var bilmiyoruz ama muhtemelen Alev, cd ile yine Ömer ve Zehra’nın mutluluğuna çıban olacak gibi görünüyor.

Ömer, sezon finalinde uçuruma düşmek üzereyken söylediği; “Seni Seviyorum” sözleri çok güzeldi. Ama hep zor durumda kalınca değilde daha güzel bir ortamda daha romantik bir şekilde olsa izleyici daha memnun olabilirdi.Bu sanki, biraz zorlama, her ihtimale karşı ölürsem içimde kalmasın der gibi oldu bu aşk itirafı. Laf yerindeyse, Ateist birinin uçak düşerken korkuyla Allah’a inanıyorum demesi gibi bir şey.Umarız yeni sezonda daha güzel bir ortamda daha güzel cümlelerle bu itirafını yeniler Ömer.

Yasemin, kimliğini yenilemek için gittiği nüfus müdürlüğünde, kimliğinin hemen çıkmayacağını, bunun yerine aile nüfus kaydını vereceklerini söyleyen memurun, teklifi üzerine aldığı kağıtta ablasının evli olduğunu görünce şok olur.Zehra Kaya olan ablasını, Zehra Kervancıoğlu olarak okuyup, evlenme tarihini görünce şok olur. Ancak yeni sezonda bunu babasından önce Zehra ile paylaşınca, ablası ona tüm gerçekleri anlatır.

Yasemin, babasına hemen söylemese de bir süre sonra Salim’in bir konuda kendisine kızması üzerine bu gerçeği ağzından kaçıracak olan Yasemin, ablasının evli olduğu gerçeğini babası Salim’e istemeden de olsa söyleyince, işler karışacak.

 

Salim baba, önce Zehra’nın kim ile evli olduğunu ve ne zaman dan beri devam ettiğini araştırır. Ömer ile evliliğini, Nüfus Müdürlüğünden öğrenen Salim, kızına kendinden sakladığı bu gerçekler için sitem eder ve neden kendine yalan söylediğini öğrenmek ister.

Zehra ise açıklama yapmaz ve babasının kızmalarını sessizce dinler. Çünkü, ne olursa olsun babadan gizli olmamalıydı der ve hatasını kabullenir.

Alev, giderayak Ömer’e sunduğu cd herkesin dikkatini çeker. Alev, hangi gerçekleri saklıyordu cd de acaba?

Yoksa yine bir yolunu düşünüp, Ömer ve Zehra’nın arasını açacak bir şeyler mi vardı cd içinde?

Herkes bu konuyu merak ediyor. Çünkü Alev’in, Ömer’e söylediği sözler cd içeriğinin boş olmadığını, Ömer’e geçmişi ile ilgili olduğunu açıkça gösteriyor.

Hilmi Yılmaz’ın da önemli bir faktör olduğunu ve Ömer’e olan kininde, nefretinde, geçmişte yaşananların olduğunu çok rahat anlıyoruz.

Daha önce proje için Amerika’ya gitmiş olan ve orada işlerinin uzamasından dolayı kalan ve aslında diziden çıktığı söylenen Demir rolündeki Umut Aksoy’un, iş gereği ara verdiği, yeni sezonda dizimize geri döneceğini ve Leyla ile olan aşkının kaldığı yerden  daha güzel şekilde devam edeceğini, öğrendik.

Umarız, bu güzel birliktelik devam eder ve Leyla ile Demir aşkı sürer. Seviyeli ve duygusal insanların, gerçek aşkına ihtiyacımız var. Toplumca, o yüzden çok sevilmişti ikili.

Yazar : Ays0sm
Benzer Yazılar
bıraktın ellerimi Sana ne şiirler ne şarkılar yazdım ama Diyemedim gitme diye Olmadı, yapamadım adam gibi unutamadım , Diyemedim bitti diye Gel desen gelirim, hadi git de ben giderim Sevmesen de severim gurur benim neyime Kim ne derse desin, söz geçmiyor ki dilime Kapan...
kalp atışı 4. bölümde çalan şarkı, kalp atışı bulursun ararsan hata şarkısı, kalp atışı deeperise dinle Kalp Atışı Deeperise Şarkısı Sözleri Tenime Yazılmışsın Elimden Ne Gelir İçime Kazınmışsın Beynim Kalbime Yenilir Çıkmadın Aklımdan Bir Gün...
Kanal D ekranlarında heyecanla izlenen Adı Efsane de  11 Temmuz da çalan şarkı izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başardı. Adı Efsane 11 Temmuz Çalan Şarkı koyverdun gittin şarkısı sizler için haberimizde. Adı Efsane 22. bölümde yeni bir hikaye ve yeni karakterlerle sizler Kanal...
Yorumlar


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.

Sitemap

Google Ping

Yeni Bölüm fragman