burç yorumları güncel blog
CLK GARAJ
güncel haberler
11 ay önce Ays0sm tarafından yazıldı, 293 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Zor Sevda 18 Temmuz Ayhan Öldü mü?

Resmi Büyütmek için üzerine tıklayın...

Zor Sevda 56. Bölüm Özeti Razia bilerek sabunlu su kovasını ortaya bırakır. Zoya sabunlu su kovasını gördüğünde onu alarak hizmetçiye doğru götürür. O sırada yemekte olan Badibi ona neden çalıştığını soruyor. Zoya çalışmadığını ve kovayı ortada bulduğu için hizmetçiye götürdüğünü söyler. Razia ise Zoya gider gitmez merdivenlere köpüklü su dökmeye başlar. Razia Zoya’yı suçlayacaktır. Razia’nın planı işlemektedir. Ayan ise telefonla konuşurken bilinçsiz şekilde merdivenlere doğru ilerlemektedir.

Zor Sevda 18 Temmuz Ayhan Öldü mü? Farhan ilacını verirken Nikhat artık ilaçlara ihtiyacı olmadığını söyleyerek reddeder. Farhan onun bir müddet daha ilaç kullanması gerektiğini söyler. Nikhat artık stresli ve gergin olmadığını bu yüzden ilaçlara ihtiyacı olmadığını söyler. Nikhat Farhan’ın yanında huzurlu ve güvende  olduğunu söylerken Hasena gelir ve onları balayına  göndereceğini söyler. Farhan şoktadır. Ancak mecburan Hasena’nın planını kabul etmek zorunda kalır. Aralarında Londra’ya gitme konusunda birliktelik olur.

Razia Zoya’nın meyve suyu hazırladığını ve bir an Şirin’in çağırmasıyla gittiğini görür. Razia elindeki zehiri meyve suyuna doldurur. Zoya geriye geldiğinde meyve suyunu Ayan’a verir. Badibi Zoya’nın bu halinden çok memnundur. Ayan tam meyve suyunu içecekken Razia müdahale eder. Zoya’nın meyve suyuna bir şeyler karıştırdığını söyler. Razia Zoya’nın hala Asaf’ı çok sevdiğini bu yüzden Ayan’ın canına kıyabilmeyi göze alabilecek cesarete sahip olduğunu söyler.

Zoya bir yandan doktor aramaya devam ederken bir yandan da  tuzlu su vererek zehri dışarı atmaya çalışmaktadır. Ayan bu durumda bile Zoya’yı suçlamasınlar diye tedirgin olmakta ve Zoya’yı kimse görmesin diye uyarmaktadır. Razia bu olaydan haberi olduğunda artık Zoya’nın gideceğini düşünür. Şirinle birlikte onların odasına doğru gittiklerinde Zoya Ayan’a zehrin etkisinden kurtarmak için suyun altına tutmuştur. Razia  karşısında şok olurken Hümeyra’da görecek ve kahrolacaktır. Şirin ise memnundur.

Yazar : Ays0sm
Benzer Yazılar
Zor sevda Asaf ve Zoya nasıl öldü, Zor sevda asaf ve zoya'nın sonu nasıl olacak Zor Sevda dizisinin belki de en dramatik sahnelerinden biri yaklaşık 90. bölümde yayınlanacak. Dizide Tanver adeta katliam yapacak. Önce Necma’yı öldüren tanver daha sonra mamujan’ı öldürecek. Asaf...
Zor Sevda neden bitti ? Razia Zoya’yı oyalarken onun telefonunu ele geçirip Raşit’in başında duran Dİlşat’a aşağıya inmesini söyler. Dilşat aşağıya indiğinde Zoya ile karşılaşır veneden Raşit’i yalnız bıraktın diyerek tepkide bulunur. Dİlşat sen bana mesaj attığı...
Yorumlar


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.

Sitemap

Google Ping

Yeni Bölüm fragman