burç yorumları güncel blog
CLK GARAJ
güncel haberler
11 ay önce Ays0sm tarafından yazıldı, 336 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Zor Sevda Asaf ve Zoya Ölürken Çalan Şarkı (Elvida)

Resmi Büyütmek için üzerine tıklayın...

Zor sevda Asaf ve Zoya nasıl öldü, Zor sevda asaf ve zoya’nın sonu nasıl olacak
Zor Sevda dizisinin belki de en dramatik sahnelerinden biri yaklaşık 90. bölümde yayınlanacak. Dizide Tanver adeta katliam yapacak. Önce Necma’yı öldüren tanver daha sonra mamujan’ı öldürecek. Asaf yerde yatan mamujan’ı gördüğünde ona yardım etmek için başına gelir ancak hemen arkasındaki tanver onu arkadan bıçaklar. Asaf kendine gelmeye çalışırken bunu kendisine yapan kişinin tanver olduğunu görür.

Tanver sonrasında Zoya’nın odasına gider ve onu önce bacağından ardından sırtından bıçaklar. Tanver onun acı çekerek ölmesini istemektedir. Son bir bıçak darbesini göğsüne saplamak için elini kaldırdığında Asaf onu tutar ve fırlatır. Asaf ve Zoya güçlükle birbirlerine sarılırlar. Kendine gelen tanver ikilimizi bıçak darbeleriyle yere serer. Ardından uzaklaşır.

Dilşat ise olanlara şahit olduğunda iş işten geçmiştir. Dilşat Necma’nın kızı ile Zoya’nın ikizlerini alarak kaçmak ister ancak ikizlerden biri ortada yoktur. Asaf ve Zoya el ele tutuşurlar ve geçmişte yaşadıkları güzel günleri geçirirler akıllarından. Asaf ve Zoya’nın son sözleri ise KABUL KABUL KABUL olur.

Asaf ve Zoya Ölürken Çalan Şarkı ELVİDA

Yazar : Ays0sm
Benzer Yazılar
Zor Sevda neden bitti ? Razia Zoya’yı oyalarken onun telefonunu ele geçirip Raşit’in başında duran Dİlşat’a aşağıya inmesini söyler. Dilşat aşağıya indiğinde Zoya ile karşılaşır veneden Raşit’i yalnız bıraktın diyerek tepkide bulunur. Dİlşat sen bana mesaj attığı...
Zor Sevda 56. Bölüm Özeti Razia bilerek sabunlu su kovasını ortaya bırakır. Zoya sabunlu su kovasını gördüğünde onu alarak hizmetçiye doğru götürür. O sırada yemekte olan Badibi ona neden çalıştığını soruyor. Zoya çalışmadığını ve kovayı ortada bulduğu için hizmet...
Yorumlar


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.

Sitemap

Google Ping

Yeni Bölüm fragman